Lokalizacje

I Krakowski Obszar Metropolitalny

Miasto Kraków oraz powiaty: bocheński, krakowski, miechowski, myślenicki, proszowicki, wielicki
Koordynator regionu: Anna Moskalewicz-Dudek, tel.: 510-447-103

 

Kraków; ZSOI7 ul. Czarnogórska 14:
piątek 16.00-17.00,
piątek 17.00-18.00

Wieliczka; Os. Kościuszki 51:
piątek 16.20-17.20,
piątek 17.20-18.20

Kraków; Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Pszczelna 13:
sobota 10.00-11.00
sobota 11.00-12.00

Skała; Centrum Kultury ul. Połetka 34:
środa 15.45-16.45,
środa 16.45-17.45

Kraków; SP nr 98 ul. Na Stoku 52:
piątek 17.00-18.00,
piątek 18.00-19.00

Skawina; SP nr 2, ul. Żwirki i Wigury 17:
środa 15.35-16.35
środa 16.35-17.35

Kraków; ul. Nad Strugą 7:
środa 17.00-18.00,
czwartek, 17.15-18.15

Kraków; Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Jerzmanowskiego
wtorek 16.30-17.30

 

 

 

II Subregion tarnowski

Miasto Tarnów oraz powiaty: brzeski, dąbrowski, tarnowski
Koordynator regionu: Tomasz Knap, tel.: 607-491-631

Tarnów; Dom Katechetyczny ul. Żurawia:
poniedziałek 16:00 – 17:00,
środa 16:00 – 17:00

Okocim; Szkoła Podstawowa im. Okocimskiego:
sobota 14:30 – 15:30

Tarnów; Legion Team, ul. Tuchowska 14:
środa 16.45-17.45
piątek 16.00-17.00

Borzęcin; Zespół Szkolno-Przedszkolny
czwartek 14:00 – 15:00
czwartek 15:00 – 16:00
czwartek 16:00 – 17:00

Demblin; 119 Wietrzychowice
piątek 18:00 – 19:00

Bielcza 294a
poniedziałek 17:00-18:00
poniedziałek 18:00 – 19:00
poniedziałek 19:00 – 20:00

Jadowniki, Szkoła Podstawowa w Jadownikach
sobota 11:00 – 12:00

Okocim; Szkoła Podstawowa im. Okocimskiego
sobota 14:30 – 15:30

Bochnia, ul. Poniatowskiego 40
sobota 14:00 – 15:00
sobota 15:00 – 16:00

 

III Subregion sądecki

Miasto Nowy Sącz oraz powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki;
Koordynator regionu: Damian Krawczyk, tel.: 503-651-917

 

Limanowa; KSW Ragnarok, ul. Z. Augusta 37:
wtorek 16:00-17:00

Nowy Sącz; SP nr 3 ul. Szkolna 9:
wtorek 15.00-16.00,
wtorek 16.00-17.00,
piątek 15:00-16:00

Nowy Sącz; Klub Sportowy Dexters Team:
poniedziałek 17:00-18:00
wtorek 18:00-19:00

Nowy Sącz; Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Grota-Roweckiego 15
poniedziałek 17:00-18:00
środa 16:00-17:00

Nowy Sącz; SP nr 14 ul. Towarowa 6:
czwartek 15.00-16:00,
czwartek 16.00-17.00

Gorlice; Crossbox ul. Hallera 81:
czwartek 17.00-18.00

Moszczenica; Zespół Szkół w Moszczenicy, Moszczenica 250:
wtorek 17.00-18.00

Szymbark; Zespół Szkół w Szymbarku, Szymbark 464:
czwartek 12.30-13.30

Gorlice; Zespół Szkół nr 1, ul. Piękna 9:
piątek 14.15-15.15

Nowy Sącz; Klub Sportowy Halny, ul. Grunwaldzka 243:
sobota 9.00-10.00

IV Subregion podhalański 

Powiaty: nowatorski, suski, tatrzański
Koordynator regionu: Sebastian Westrych, tel.: 608375788

 

Nowy Targ; Szkoła Podstawowa nr 9 SOSW nr 1:
poniedziałek 19.00-20.00,
środa 19.00-20.00

Zaskale; SP ul. Kardynała Karola Wojtyły 51:
środa 16.30-17.30,
środa 17.30-18.30

Szaflary; SP ul. Szkolna 6:
poniedziałek 16.30-17.30,
poniedziałek 17.30-16.30

Ostrowsko; Szkoła Podstawowa, ul. Jana Pawła II 13
sobota 10:00 – 11:00
sobota 11:00 – 12:00

Grywałd; SP ul. Szkolna 29:
wtorek 13.00-14.00,
wtorek 14.00-15.00,

Kluszkowce; SP ul. Szkolna 22
wtorek 17.00-18.00
środa 14.00-15.00

Łopuszna; GOK ul. Gorczańska 7
czwartek 16.45-17.45
sobota 10.00-11.00

Jabłonka; Ricardo Gym ul. Sobieskiego 41
wtorek 17.00-18.00
piątek 17.00-18.00
piątek 18.00-19.00

V Małopolska Zachodnia

Powiaty: chrzanowski, olkuski, oświęcimski, wadowicki;
Koordynator regionu: Andrzej Badeński, tel.: 

 

Olkusz; Szkoła Podstawowa nr 10
wtorek 17:00-18:00

Gorenice; Szkoła Podstawowa w Gorenicach
środa 17:00-18:00
środa 18:00-19:00

Bukowno; Szkoła Podstawowa nr 2
środa 18:00-19:00
środa 18:00-19:00 (druga sala)

Podlipie; Szkła Podstawowa
środa 15.20-16.20

Bolesław; Szkoła Podstawowa w Bolesławiu
środa 16:45-17:45

Libiąż; Szkoła Podstawowa nr 3
sobota 9:00-10:00

Chrzanów; Szkoła Podstawowa nr 5
poniedziałek 17.30-18.30

Balin; Szkoła Podstawowa
poniedziałek 16.00-17.00

Bobrek; Samorządowy Zespół Szkół
wtorek 17.30-18.30

Gorzów; Szkoła Podstawowa
czwartek 17.35-18.35

Gromiec; Zespół Szkolno-Przedszkolny
wtorek 19.00-20.00